Zamknij regulamin

Regulamin

Zasady kupowania

 1. Właścicielem sklepu internetowego LEGRO jest firma LEGRO Laboratorium Optyczne działalność zarejestrowana w Poznaniu, NIP 7792117387. Zamówienia w sklepie Legro mogą Państwo składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone po godzinie 16:00 w dni powszednie będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 2. Zamówienia przyjmowane są na stronach www.soczewkilegro.com oraz www.soczewkisportowe.com za pomocą formularza zamówienia. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie złożenia zamówienia na adres e-mail podany w formularzu.
 3. Kupujący powinien podać aktualny numer telefonu i adres e-mail pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane.
 4. Przyjęcie do realizacji rozpoczyna się w chwili wpływu pieniędzy na nasze konto bankowe w Banku BZWBK
  Nr konta 60 1090 1346 0000 0001 1467 3688.
  Dane do przelewu: LEGRO LABORATORIUM OPTYCZNE ; ul. EDMUNDA TACZANOWSKIEGO 24
  60-147 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE
 5. Nasz sklep internetowy umożliwia dokonywanie zakupów w niskich cenach hurtowych. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów detalicznych. Kupowanie po cenach hurtowych jest możliwe po uzyskaniu stałego Statusu Hurtownika, który mogą uzyskać zarejestrowani użytkownicy sklepu, którzy prowadzą działalność gospodarczą, minimalna ilość zamówienia to 50 sztuk. Składając zamówienie klient zamawia usługę wykonania artukułu według podanych przez niego parametrów.
 6. Złożone zamówienie nie opłacone w przeciągu 10 dni roboczych zostanie automatycznie anulowane.
 7. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień, których nie da się potwierdzić i wzbudzają zastrzeżenia co do ich autentyczności.
 8. Sklep Legro zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyny. Sklep nie odpowiada za przekłamania kolorystyczne wynikające z błędnej kalibracji monitora Klienta.
 9. W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia lub innego problemu, który wystąpi w związku z realizacją zamówienia, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i możliwych sposobach wyjścia z sytuacji problemowej.
 10. W przypadku większych zamówień sklep Legro zastrzega sobie prawo do realizacji ich w dłuższym okresie czasu niż określony w regulaminie (po uprzednim poinformowaniu zleceniodawcy drogą e-mail lub telefonicznie).
 11. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od kursów walut.
 12. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT.
 13. Do każdego zamówienia hurtowego dołączona jest faktura VAT.
 14. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 15. Ceny produktów jak i kosztów przesyłek obowiązują na terenie Polski.
 16. Towar wysyłamy tylko z przedpłatą za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź kurierem.:
  wysyłka detaliczna list polecony priorytetowy: - koszt 10 zł
  wysyłka detaliczna kurierem - koszt 25,00 zł

Zwroty

 1. Ze względu na indywidualnie wykonywane soczewki do każdego zamówienia firma LEGRO nie przyjmuje zwrotów towarów. Firma LEGRO nie odpowiada za błędnie dokonane zamówienia, bądź nieodpowiednio dobrane filtry. W przypadku braku pewności należy skontaktować się bezpośrednio z obsługą firmy.
 2. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu zamówionego produktu wykryjesz w nim jakieś wady skontaktuj się z nami na adres info@soczewkilegro.com w celu ustalenia postępowania . Do zwracanej paczki dołącz otrzymany rachunek. Uszkodzony produkt wymienimy na pełnowartościowy, zaoferujemy do wyboru inne dostępne w naszym sklepie produkty lub po prostu zwrócimy pieniądze. W ciągu 3 dni roboczych Sklep sprawdza spełnienie wymienionych powyżej warunków i po stwierdzeniu ich spełnienia wysyła Klientowi fakturę korygującą – oryginał i kopię. Klient odsyła podpisaną kopię faktury, a Sklep w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania zwraca pieniądze na konto podane przez Klienta.


Płatności i dostawa

Cena za parę: 110zł

Cena za komplet: 220zł

Wybierz formę dostawy

Przeczytałem i akceptuję regulamin

Kolory


Jeżeli interesujący Państwa kolor nie znajduje się na powyższej liście, prosimy o bezpośredni kontakt

 


Druga para soczewek:Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.